Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se podle kluků staneš tou nejskvělejší holkou?

27. 1. 2008

JAK BÝT NEJLEPŠÍ PŘÍTELKYNÍ?

Když přijde na dlouhodobý vztah, potřebují kluci hlavně jistotu, že je pořád miluje, tvou pozornost a lichotky. Jak jinak

Lukáš, 16 : Musí být 100% upřímná. Moje bejvalá holka mě podvedla s jiným a ten pocit, když jsem to zjistil, byl fakt děsnej. Dobrá holka by měla mít tolik slušnosti, aby klukovi řekla, co k němu skutečně cítí.

Honza, 17 : Skvělá holka by se měla zajímat o věci, do kteých jsem blázen já. Hrozně by mě potěšilo, kdyby chodila na mý fotbalový zápasy.:-)

Mára 18 : Kluci rádi poslouchaj komplimenty a to, jak jsou dobrý. Nemusíš to přehánět, ale když udělá něco, co se ti bude líbit, řekni mu to. Pochval mu účes, nový triko apod. Když bude chytrý, začne se stejně chovat on k tobě

JAK NEJLÍP LÍBAT?

Dave, 17 : Moc na to nemysli a nestresuj se. Musíš být fakt uvolněná. Nejlepší líbání jsem zažil se svou slečnou na jedné párty. Bylo to proto, že jsme byli oba naprosto v pohodě, žádnej stres. Já se snažim na to nikdy nemyslet a nenervovat se.:-)

Dominik, 18: Ze začátku vynech jazyk. Myslím, že čím víc praxe, tím lepší výsledky. Když se poprví líbáš s novým klukem, nepoužívej hned jazyk, Tak si oba můžete jeden druhýho nejdřív trochu oťukat, zjistit svoje líbací styly, taktiky a rytmus.

Ivan, 16 : Zkontroluj si, jestli ti není cítit z pusy. Olízni si hřbet ruky, a když to uschne čuchni si. Pokd to smrdí, smrdí i tvůj dech. Nezapomeň na žvejku

JAK NEPOKAZIT PRVNÍ RANDE?

Pavel 16, : Nekontroluj se pořád v zrcadle. Není nic horšího než roštěnka, která se neustále kontroluje v zrcadle. Moje nejlepšší rande bylo s holkou, která šla rovnou z basketovýho zápasu. Neměla na sobě žádnej make-up, ale vypadala skvěle

Standa, 18: Buď akční a sama vyber misto a čas. Perfektni rande si predstavuju s holkou, která sama přijde s nějakým nápadem a ví, co chce na rande dělat: Kam jít, co chce vidět... Klidně holku pozvu na rande, ale když to udělám, rád bych si to vychutnal bez povinnosti celý to ještě organizovat.

Michal, 19 : Nečekej automaticky, že platím za oba. Nečekej automaticky, že všechno zapolatíme. Šance jsou, že to uděláme, ale stejně je fajn když se při placení nabídneš, že si útraturozdělíme. Na to pak většinou řeknem, že ne, že je to samo na nás.

JAK BÝT NEJLEPŠÍ KÁMOŠKOU?

Dodám:))