Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super počteníčko Co ho odradí a co ho přiláká?

22. 3. 2009

FLANELOVÉ PYŽAMO

Bezpečně odradí. Zrovna jako natáčky na hlavě nebo obličejová maska. Muži přiznávají, že vzhled hraje pro jejich vzrušení velkou roli. To ale neznamená, že musíš mít velikost 38 a dokonalé tvary, aby jsi v muži probudila erotické touhy. I ti nejnáročnější přiznávají, že „sexy vzhled“ je o něčem úplně jiném. A proto pryč se staromódním pyžamem nebo noční košilí po babičce. Pryč také s mastnými vlasy, obličejem lesknoucím se po krému nebo revitalizační jogurtovou maskou.
Co naopak zabere, je saténová košilka s hlubokým výstřihem nebo průsvitná soupravička, umyté a voňavé vlasy, upravené nehty a zcela poražen bude tvým svůdným úsměvem.

HORA PROBLÉMŮ

Pokud ho chceš odradit, stěžuj si na školu nebo práci. Podrobně mu vyprávěj, jak jsi něco spletla, co jsi někde zapomněla a jaký husarský kousek se ti zase povedl. Starosti v mužích ubíjejí chuť. Naopak zabrat může dvojsmyslná větička. Jestliže přidáš nějaký ten roztoužený pohled, nemělo by se to minout účinkem.

UŽ TO NENÍ ONO

Fráze typu: „Miláčku, na začátku to bývalo stokrát lepší!“ nebo něco ve smyslu, že už nemá tu výdrž, co míval, postraší i toho nejodvážnějšího kluka. Ale když už chceš vzpomínat, řekni něco jako: „Pamatuješ na tu noc v horském hotýlku? Pojď si to zopáknout!“ Uvidíš, jak ti bude chtít dokázat, že je vždycky ve formě.

KNEDLO-VEPŘO-ZELO

Bezpečně odradí deset knedlíků, zelí, vepřové na slanině a pivo. S přeplněným žaludkem má na milování mnohem menší chuť. Naopak lehká večeře na krásně prostřeném stole se svíčkami okořeněná sexy pohledy…

CHLUPATÝ MILÁČEK

Zvířecí miláček nepatří k milostným postelovým hrátkám. I těm klukům, kteří jsou zarytí ochránci zvířat, nepřidá pes, kočka nebo morče na erotické náladě.

POČKEJ PŘECE CHVÍLI!

Čekání dovede některé muže rozladit natolik, že na sex přestanou mít chuť. Mužům zkrátka pud velí, aby šli na věc přímo a hned. Čím máš vášnivějšího kluka, tím víc v něm čekání zabíjí chuť. Naopak jestli potřebuješ chvilku pro sebe, snaž se dát najevo, že i ty jsi nedočkavá. Přitom mu připrav nějaké malé překvapení – na ušní lalůček nanes pár kapek parfému nebo se svlékni a po vstupu odhoď župan.