Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ty a Tvůj kluk...

15. 8. 2007

Jste spolu už delší dobu a ty máš pocit, že se do vašeho vztahu vkrádá nuda a stereotyp? Braň se!;)

1.BLBNĚTE

Ne nadarmo se říká, že smích léčí-vyléčí i vztah, který napadla ,,nemoc'' jménem nuda a stereotyp. Odvažte se a vymyslete něco bláznivého. Vždyť není nic krásnějšího než se svíjet smíchy:) Válejte sudy, pusťte se do polštářové války, hrajte si na to, že jste spolu na prvním rande, nebo zkuste spolu společně něco uvařit.

2.DĚLEJTE SI RADOST

Obdaruješ svého kluka, je když má narozeniny nebou jsou Vánoce? Tak to děláš chybu! Stejně jako tobě udělá radost kytička, kterou ti přinese jen tak, a ty bys mu měla něco dopřát nějakou radost- z lásky. Vždyť to nemusí být búhvijaké dary, stačí  maličkosti, které potěší.

3.ZMĚŇTE LOKÁL

Seznámili jste se na díze nebo v baru a každý víkned jste tam spolu? Nebo chodíte na rande pořád na to stejné místo? Chyba! I když máte pocit, že se k vašem mustečku nic nevyrovná, neměli yste zanevřít na zbytek světa. brzo by na vás mohla spadnout ponorka. Nacházejte nová místa.

4.NEUSNI NA VAVŘÍNECH

To, že jst espolu nějaký ten pátek, ještě neznamená, že by ses měla snažit a chodit před tvým klukem jako hastroš. Nebo fakt myslíš že vytahané tepláky ho budou přitahovat? Ikdyž máš pocit, že už ho máš vyhranýho, neměla bys usínat na vavřínech- pořád se snaž pro něj být tou nejkrásnějši holkou, po které touži<3.Překvap ho novým trendem oblečkem nebo střihem vlasů.

5.ROŽHAVTE SE

Kup si třeba nové prádylko. Nebo na vaší společné procházce zatáhni někam do křoví:)a jeddnoduše ho sveď. Uvidíš, jak nadšeně se s tebou pujde příště projít:)

6.SPOLEČNÉ KONÍČKY

Ty miluješ tancováni, on fotbal. Každý si hrabete ve svym písečku a nedáte na svoje zájmy dospustit. Najděte si něco společného co třeba in-line brusle nebo nějaký adrenalinový sport.