Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hvězdy dávají znamení!

17. 8. 2009
Beran: vanilka

Co takhle dát mu vanilkový pudink nebo vanilkovou zmrzlinu?

Býk: saturejka

Zkus tajemný čaj, který může být zjemněn trochou medu. Postup: Spař v čtvrtlitru vody 3 gramy saturejky a dej mu pít odvar - nejlépe po malých doušcích.

Blíženci: sépie

Ve středomořských zemích jedí dívky a ženy sépie , aby zvýšily svou přitažlivost! Vzhledem k tomu, že se čerstvé sépie u nás moc nevyskytují, můžeš použít prostředek z lékárny.

Rak: celer

Celer je již od dávných časů řazen mezi zázračné afrodisiakální prostředky. Ať v podobě koření nebo zeleniny. Vyzkoušej ho!

Lev: lanýže

Královskému znamení patří diamant mezi houbami: Černý lanýž. Již Madam Pompadúr si údajně jistila lásku krále Ludvíka XV. s pomocí této houby. Nabídni mu menu, ve kterém nebude chybět pár plátků z této houby!

Panna: šafrán

Udělej to jako Španělky! Okořeň mu rýži troškou šafránu. To rýži dodá nejen zajímavou jižní chuť a hezkou barvu - ale přinese to i koření do milostného života!

Váhy: pepř

Pomoz si černým pepřem! Nic na váhy neplatí lépe a rychleji než povzbuzující pepř!

Štír: rozmarýn

Sáhni po jednom z nejstarších známých koření - rozmarýnu. V rajčatové omáčce přelité přes špagety nebo na pizze určitě zabere!

Střelec: sporýš lékařský

U všech lidí narozených v tomto znamení zabírají aromatické bylinkové čaje, ve kterých by neměl chybět sporýš.

Kozoroh: hřebíček

Kozoroha jen tak nic nevyvede z míry. Pokud ano, zkus výjimečně chutný nápoj! Vlož 4 hřebíčky (koření) na krátkou chviličku do 0,2l horké převařené vody. Poté hřebíček vyndej a nápoj doslaď troškou medu.

Vodnář: ženšen

Již před stovkami let používali Číňané povzbuzující a posilující účinné látky ženšene. V lékárnách a drogériích je ženšen nabízen v různých úpravách od kapslí po čaje.

Ryby: anýz

Rybám se musí láska doslova osladit! Jestli Rybičkám nabídneš anýzové sušenky, nebo likéru, to už je na tobě.

Jako doplněk pro všechny znamení působí něžná klidná hudba a příjemná masáž :-)