Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyber si tu správnou řasenku!!!

4. 3. 2008

Dlouhé a husté řasy jsou základem každého líčení. Můžeš použít vlastně jen řasenku a tvoje oči budou hned krásnější a pohled výraznější. Stačí jen vědět –jakou!

 

1.Barvy, barvy, barvičky, která mi bude slušet?

LÍČENÍ PODLE TOHO, ČEHO CHCEŠ DOSÁHNOUT

Černá řasenka – Jde o klasiku, která zvýrazní i velmi světlé oči. Vytvoří kontrast a umocní pohled. Je to dokonalá barva k získání tajuplného pohledu. Abys dosáhla nejlepšího výsledku s velkou koncentrací pigmentu.

Hnědá řasenka – Je jemnější, dodává pohledu lehkost. Je ideální k dennímu nošení. Když se nechceš výrazně malovat.

LÍČENÍ PODLE BARVY TVÝCH OČÍ

Modré oči - Můžeš si vybrat odstín teplé hnědé. Kombinace s modrou barvou vytvoří kontrast, který zintensivní tvůj pohled.

Zelené oči – Ty si můžeš dovolit vyzkoušet klidně barevnou řasenku – třeba modrá bude šik!

Hnědé oči – Tvé barvě oči bude nejvíce slušet černá klasika

 

2. Chceš řasy natočit, prodloužit nebo zvětšit jejich objem?

RŮZNÉ DRUHY A TYPY KARTÁČKŮ

Druhů a tvarů je na trhu opravdu velké množství. Jejich tvar a design je promyšlený až do nejmenšího detailu. Husté mikro – štětinky tvé řasy prodlouží, oddělí je, natočí je a rovnoměrně nanesou barvu. Záleží jen na tobě jaký druh si oblíbíš.Kartáčky se nezanáší a fungují od prvního až do posledního použití.

 

3. POŘIĎ SI LÍČENÍ JAKO OD PROFESIONÁLA

Dokonalé použití řasenky

Přesné pohyby

Jakmile začneš s líčením řas. Tvé pohyby musí směrovat přímo od kořínků řas ke konečkům a šikmo ke spánkům. Nezapomeň i řasy zvýraznit na dolním víčku.

Žádné nehezké nánosy

Nečekej, až řasenka uschne, abys pokračovala v líčení. Namaluj nejdříve jedno oko tak, jak ho chceš mít, a potom teprve pokračuj s druhým okem.